Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaBudownictwo i remonty). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zatrudnimy STOLARZA

Obowiązki:

  • Wykonywanie mebli na wymiar zgodnie z projektem i specyfikacją klienta
  • Przygotowywanie i obróbka drewna oraz innych materiałów wykorzystywanych w produkcji mebli
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego
  • Predyspozycje kierownicze
  • Znajomość okuć meblowych
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • Utrzymywanie porządku i dbałość o sprzęt oraz narzędzia stolarskie
  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia terminowej realizacji zamówień

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku stolarza
  • Umiejętność obsługi narzędzi i maszyn stolarskich
  • Umiejętnoś czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności w granicach 30zł za godzinę
  • Premię każdego miesiąca, motywującą do osiągania wysokich standardów w pracy
  • Pracę w przyjaznym zespole

CV prosimy skladać:

e- mail: lmjoinery.business@gmail.com

tel. 729 629 501

Ostatnie zmiany: 12.01.2024 13:54
Wygasa za 17 dni

lmjoinery

 729 [pokaż]

Lokalizacja

  • Krzaki (gmina Brzeźnio)