Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem lokali użytkowych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Wynajmę pomieszczenie biurowe w Tytanicu

Oferta wygasła.Cena: 450 zł / miesiąc

Wynajmę lokal biurowy o powierzchni 10,62 m2, połozony na pierwszym pietrze w budynku mieszkalno-usługowym (wejście klatką A lub klatką usługową) od ul. Piastowskiej) Tytanic w Sieradzu.

Lokall jest ogrzewany, posiada dostęp do wspólnej łazienki z wc wraz z innymi 3 lokalami. Do lokalu została doprowadzona woda oraz zostały zamontowane dwa domofony. Przdmootem wynajmu jest lokal nieumeblowany ( zdjęcia umeblowanego lokau są zdjęciami poglądowymi).Ogólnodostępny parking wzdłuż ulicy Piastowskej oraz przed budynkiem do strony lodziarni. 

Do ceny 450zł brutto należy dodatkowo doliczyć czynsz+ energia ( w wysokości ok. 200zł)

Lokal dostępny od 1 lutego 2023r.

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 30.12.2022, 22:05, zakończenie: 29.01.2023, 22:05

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


korki_okoliceSieradz

  728 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)