Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Pracownik warsztatowy - Ostrzarz

Oferta wygasła.Firma P.P.H.U. Grzegorz Jakóbczak zatrudni osobę na stanowisko pracownik warsztatowy - ostrzarz pił taśmowych przy produkcji palet. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz dodatkowe umiejętności np: mechanika, elektryka. Możliwość rozwoju w firmie z wieloletnim doświadczeniem. Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia. Praca w systemie jednozmianowym w miejscowości Górka Klonowska, 98-273 Klonowa. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod nr tel 664-419-185 lub przesłanie CV na adres mailowy firmy pphu-jakobczak@wp.pl  Zapraszamy do kontaktu.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 14.11.2022, 13:16, zakończenie: 19.12.2022, 08:42

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Jakobczak

Lokalizacja

  • Górka Klonowska (gmina Klonowa)