Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościMieszkaniaM4 (3 pokoje + kuchnia)). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Mieszkanie Własnościowe Parter 57m /3pokoje

Oferta wygasła.Cena: 385 000 zł / mieszkanie m4
do negocjacji

Do sprzedania posiadam mieszkanie własnościowe na parterze w bloku przy ulicy 11Listopada w Sieradzu.

Mieszkanie 3pokojowe z kuchnią, dużą łazienką-toaletą, dwoma przedpokoj ami + piwnica Mieszkanie było częściowo przystosowane dla os. Niepełnosprawnej, udogodnienia polegają na zamontowaniu windy balkonowej (sprawna- w razie czego mogę ją zdemontować na swój koszt) i szerszych drzwiach balkonowych czy uchwytów toalecie; Cały czas zamieszkiwane, niedawno odmalowane, wymienione drzwi wejściowe, reszta do własnej aranżacji czy remontu pod siebie. Jest możliwość negocjacji ceny....

Świetna lokalizacja, 5minut do PKP, 10 minut PKS spacerem, dobry, szybki dojazd do obwodnicy i S8  Ładne i zadbane otoczenie z placem zabaw za oknem. Cicha i spokojna okolica blisko parku, basenu, kościoła czy przychodni. Polecam 792569415

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 30.09.2022, 16:35, zakończenie: 15.04.2023, 00:14

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Dachowiec

  792 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)