Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rośliny i ZwierzętaAkcesoria rolnicze). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Karmidło automatyczne dla drobiu 20kg

Cena: 151,94 zł / sztukę

Witam, w ofercie posiadamy karmidło dla drobiu, 

Opis produktu;

Kształt oraz wymiary karmnika zostały dopasowane specjalnie do potrzeb dużego ptactwa domowego. Karmnik do paszy sypkiej lub zboża. Specjalna konstrukcja zabezpiecza paszę przed rozsypywaniem czy rozdrapywaniem przez ptaki co eliminuje często duże straty paszy. Szeroka podstawa uniemożliwia przewrócenie się karmnika.

Zastosowanie:

Użytkowanie karmnika jest bardzo proste: wystarczy zdjąć górną pokrywę i nasypać paszę. Wysokiej jakości tworzywo i gładkie powierzchnie pozwolą na utrzymanie higieny, do tego bardzo trwały i łatwy w czyszczeniu. Wykonane z odpornego na pęknięcia tworzywa sztucznego. Stabilne nóżki, z możliwością podwieszenia. Napełniane od góry, z kołnierzem zapobiegającym marnowaniu się zadanej paszy. Wyprodukowany we Włoszech. Karmnik przeznaczony dla drobiu: kur, gęsi, kaczek, indyków

Dane techniczne:

  • przekątna zasypu: 49 cm
  • wysokość całkowita: 62 cm
  • wysokość do misy od podłoża: 14 cm
  • średnica misy: 17 cm
  • Ilość przegródek: 6
  • Pojemność: 30 litrów / 20 kg

Towar do obejrzenia lub odbioru w sklepie CAMARA w Sieradzu ul. P.O.W. 132  Tel.664305109

Zapraszamy

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Wygasa za 3 dni
Rozpoczęcie: 26.09.2022, 13:14, zakończenie: 11.02.2023, 08:56

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


camarasieradz

  664 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)