Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (RTV, AGD i FotografiaAGDDrobne AGD). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Nawilżacz ewaporacyjny SMARTMI CJXJSQ04ZM

Oferta została wycofana przez użytkownika.Cena: 320 zł / sztukę
do negocjacji

Zmiana ceny 

Sprzedam używany, ale w co najmniej bardzo dobrym stanie, nawilżacz ewaporacyjny SMARTMI CJXJSQ04ZM, z uwagi na właściwą wilgotność w domu stoi i się kurzy, a może się komuś przyda. Używany był w niewielkim stopniu przez jeden okres zimowy.

Nawilżacz wyposażony jest w ekran ledowy, który wyświetla najważniejsze informacje takie, jak procentowy poziom nawilżenia, tryb pracy czy aktualny stan wody w zbiorniku. Na ekranie umieszczone zostały wszelkie przyciski, pozwalające na sterowanie urządzeniem. Nawilżacz może być również obsługiwany z poziomu aplikacji Mi Home, nawet będąc daleko od urządzenia. Urządzenie posiada pojemny zbiornik, mieszczący 4 litry wody, który pozwala na 15 godzin nieprzerwanej pracy urządzenia, co bez problemu pozwoli na nawilżenie nawet dużej przestrzeni. Cicha praca urządzenia na poziomie 34.7 dB, daje możliwość użytkowania nawilżacza zarówno w dzień, jak i w nocy.

Nawilżacz też bez problemu współpracuje z Home Assistant. 

Do nawilżacza dokładam przejściówkę do zasilania i tabletki (kupiłem z nawilżaczem większy zapas) dzięki którym bez problemu można używać wody z kranu.

Nawilżacz prosty w obsłudze i czyszczeniu, wystarczy co jakiś czas wrzucić tarcze do zmywarki na niską temperaturę.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 17.09.2022, 12:03, zakończenie: 26.09.2022 12:27

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Gawronnek

  663 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)