Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemRozrywka, kultura i sztuka). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Wynajem głośnika JBL Partybox 110 na imprezę

Cena: 120 zł / dzień

Wynajem głośnika JBL Partybox 110. 160W

* urodziny, Kinder bal, impreza okoliczonościowa. Głośnik sprawdzi się zarówno w pomieszczeniu jak i na zewnatrz. Polecany do obsługi mniejszych imprez. 

  • JBL PartyBox 110 nadaje Twojej muzyce niesamowitego brzmienia, z dwoma poziomami głębokiego, regulowanego basu oraz dźwiękiem JBL Original Pro Sound – zarówno w pomieszczeniu, jak i na dworze.
  • Wyjątkowe, dynamiczne efekty świetlne LED zsynchronizowane z potężnym brzmieniem i głębokim basem głośnika PartyBox 110 pozwalają nadać zabawie zupełnie nowy wymiar. Dzięki konstrukcji odpornej na zachlapania możesz zabrać głośnik PartyBox wszędzie, gdzie tylko chcesz, zaś dzięki gniazdom na gitarę i mikrofon zabawa staje się jeszcze bardziej porywająca. Funkcja Bass Boost i potężne brzmienie JBL Original Pro Sound sprawia, że Twoi przyjaciele nie usłyszą, ale wręcz poczują muzykę na własnej skórze, zaś 12-godzinny czas odtwarzania oznacza zabawę non-stop przez całą noc. Aplikacja PartyBox zapewnia pełną kontrolę nad bezprzewodowym przesyłaniem muzyki.
  • Wejście mikrofonowe i gitarowe

Warunki wynajmu:

  • umowa na wynajem głośnika
  • kaucja zwrotna 500 zł

Dowozimy sprzęt, zapraszamy do kontaktu

Aleksandra Piekarczyk

605 82 00 85

 

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć
lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.

Wygasa za 10 dni
Rozpoczęcie: 15.09.2022, 11:38, zakończenie: 13.12.2023, 10:54

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


ilovehorse

 605 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)