Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem lokali użytkowych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

lokal 104m2 usługowo-handlowy przy Leroy Merlin

Oferta wycofana (nieaktualna)!

Lokal Usługowo-Handlowy 104 m2 w Sieradzu przy Leroy Merlin.

Zapraszamy do wynajmu przestronnego lokalu usługowo-handlowego o powierzchni 104 m2, położonego przy ul. Starowarckiej 1 w Sieradzu, w nowo wybudowanym budynku w sąsiedztwie Leroy Merlin. Lokal ten oferuje obszerny parking i jest doskonały dla firm z branży motoryzacyjnej oraz innych działalności handlowo-usługowych.

Najważniejsze atuty:

  • Powierzchnia 104 m2 z możliwością aranżacji do indywidualnych potrzeb.
  • Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie popularnej myjni samoobsługowej oraz tunelowej CarCare, sklepu Leroy Merlin, sklepu JYSK, Pizzerii 105, sieciowej Stacji Paliw oraz sklepu RTV EURO AGD.
  • Położenie na terenie handlowym o łącznej powierzchni 14.000 m2, z planami rozszerzenia do około 18.000 m2 pod nazwą Polmos Park.
  • Obecnie najatrakcyjniejszy teren w Sieradzu i regionie dla działalności handlowo-biurowo-usługowej.
  • Dogodne oraz stabilne warunki najmu.

To wyjątkowa okazja na rozpoczęcie lub rozwinięcie działalności w jednym z najbardziej pożądanych miejsc w Sieradzu.

Kontakt:

e-mail: prezes@agrojumal.com.pl, nieruchomosci@agrojumal.com.pl.

Telefon: 601 869 352, 503 878 201.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 17.08.2022, 09:54, zakończenie: 07.05.2024 07:45

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Jumal

 601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)