Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (MotoryzacjaPrzyczepy samochodowePrzyczepy towarowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Przyczepa samochodowa lekka

Oferta wygasła!

Cena: 7 000 zł / przyczepę

Przyczepa samochodowa lekka SAM. Rok produkcji: 2001, mało używana, garażowana. Przyczepa jest zarejestrowana, OC ważne do 13.03.2023r. Przegląd bezterminowy. Kraj pochodzenia: Polska, Pierwszy właściciel: Tak, Bezwypadkowy: Tak, Liczba osi: 1, Maksymalna masa całkowita: 600 kg, Dopuszczalna ładowność: 390 kg, Stan: używany,  niewielka eksploatacja. Poza plandeką dodatkowo wewnątrz przyczepa jest wyposażona w osłony styropianowe zabudowane płytą, idealne do przewozu warzyw na giełdę w upalne i zimowe dni. Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem: 724-876-074. Nie odpowiadam na SMS-y i sygnały.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 11.08.2022, 09:02, zakończenie: 02.07.2024, 12:07

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


SprzedawcaKoko

 724 [pokaż]

Lokalizacja

  • Warta (gmina Warta)

Informacje dodatkowe

  • Nie dostarczam towaru do klienta. Odbiór osobisty na miejscu.