Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemEdukacja, nauka i szkoleniaLekcje i korepetycjeJęzyki obce). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

JĘZYK ANGIELSKI KOREPETYCJE TANIO I SOLIDNIE

Cena: 45 zł / godzinę

Nauczyciel języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu udzieli korepetycji z języka angielskiego młodzieży i osobom dorosłym. Możliwość doskonalenia języka w kilkuosobowych grupach. Konwersacje przydatne w życiu codziennym i solidne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Zajęcia odbywają się w Sieradzu i Grabowcu. Możliwość dojazdu na terenie Sieradza i okolic. Koszt 45zł za godzinę zegarową, z dojazdem 50zł.

Zainteresowanych proszęo kontakt pod numerem 782832284 lub proszę pisać także na maila agnieszkawaluda1@gmail.com

Pozdrawiam i zapraszam do nauki :-)

Agnieszka Waluda

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 07.08.2022 14:15
Wygasa za 19 dni
Rozpoczęcie: 31.07.2022, 11:58, zakończenie: 19.12.2022, 13:34

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


humanature

  782 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)
  • Grabowiec (gmina Sieradz)