Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

DZIAŁKA 7450 m2 - Małków gm. Warta

Oferta wygasła!

Cena: 447 000 zł / działkę budowlaną

Na sprzedaż działka rolno-budowlana MAŁKÓW gm. Warta:


- powierzchnia 7450 m2
- media: woda - ujęcie własne oraz sieć miejska, szambo szczelne, prąd - na działce.
- dojazd - drogą publiczną
+ dwa stawy

Na działce znajduje się budynek po starej gorzelni, podpiwniczony, dach pokryty papą. Budynek do rozbiórki lub generalnego remontu.
 

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 24.06.2022, 15:09, zakończenie: 06.02.2024, 14:24

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Metrohouse_Sieradz

 664 [pokaż]

Lokalizacja

  • Małków (gmina Warta)

Informacje dodatkowe

  • Nr oferty DOSI848