Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródArtykuły spożywcze). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Miód Akacjowy z naszej pasieki 900ml/1,20kg

Oferta wygasła!

Cena: 45 zł / sztukę

Miód Akacjowy z Naszej Pasieki

Sprzedam miód akacjowy z naszej pasieki ze zbiorów w czerwcu 2023. Miód w słoikach 900ml o wadze netto miodu min. 1,20kg.

Możliwy dowóz na terenie Sieradza i bliskich okolic Wróblewa (powyżej 5 słoików). Odbiór osobisty miodu Sieradz- Bohaterów Września 67/16 (po wcześniejszym ustaleniu telefonicznie).

O miodzie akacjowym...

Ze względu na delikatny smak i aromat oraz długo utrzymywany stan patoki jest popularnym środkiem słodzącym do wielu potraw, napojów, a zwłaszcza do deserów.

Barwa miodu  w stanie płynnym jasnosłomkowa lub jasnobursztynowa, niekiedy bezbarwna. Po skrystalizowaniu (bardzo wolno krystalizuje, nawet po upływie roku) przyjmuje zabarwienie od białego do kremowo-żółtawego.

Miód akacjowy posiada walory charakterystyczne dla miodów jasnych, wiosennych. Podobnie jak miód rzepakowy, jest przede wszystkim cenną odżywką regeneracyjną w stanach wyczerpania fizycznego i umysłowego. Miód ten ze względu na bogactwo fruktozy (zwanej cukrem owocowym), jest przydatny u chorych z lekkimi postaciami cukrzycy (nie insulinozależnymi). Znajduje również zastosowanie w schorzeniach przewodu pokarmowego, między innymi w zaburzeniach trawiennych, stanach skurczowych i zapalnych żołądka i jelit, w nadmiernym wydzielaniu soku żołądkowego. Miód akacjowy ceniony jest również jako środek wspomagający leczenie schorzeń nerek i układu moczowego. Zalecany jest również w chorobach z przeziębienia.

 

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 22.06.2022, 20:29, zakończenie: 07.11.2023, 15:12

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Bartosz

 667 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)