Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiRekreacyjne). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Działka rekreacyjną w Warcie

Oferta została wycofana przez użytkownika.Cena: 16 000 zł / działkę rekreacyjną
do negocjacji

 

Sprzedam działkę letniskow-rekeracyjną o charakterze leśnym ROD, pow.ok. 300 m2. w miejscowości Warta. Na działce znajduje się drewniany domek. W środku są dwa pomieszczenia o pow. ok. 6 m2 a na zewnątrz mały ganek. Działka znajduje się w spokojnej okolicy, obsadzona rozłożystymi sosnami i bukszpanem co daje poczucie intymności i sprzyja wypoczynkowi. Na działce znajduje się przyłącze wody. Więcej informacji pod nr. tel. 512 451 442 Cena do uzgodnienia 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 14.06.2022, 08:45, zakończenie: 07.03.2023 10:41

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Lidia

  512 [pokaż]

Lokalizacja

  • Warta (gmina Warta)