Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rośliny i ZwierzętaZwierzętaPsy). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Owczarki niemieckie długowłose-szczenięta

Oferta wygasła.Cena: 1 100 zł / psa
do negocjacji

Posiadam szczenięta owczarków niemieckich długowłosych i półdługowłosych.
Rodzice szczeniąt to bardzo mądre psy o pięknej szacie, ciemnym oku i wspaniałym charakterze. Doskonale sprawdzają się jako psy obronne, stróżujące, do terapii oraz do towarzystwa. Są bardzo mądre, czujne i odważne. Niezwykle przywiązane do swej ludzkiej rodziny. Gotowe w każdej chwili stanąć w jej obronie. Lubia dzieci.Świetnie stróżują. Nikt obcy na posesję bez zgody właściciela nie wejdzie.
Maluchy są bardzo wesołe, wszędzie ich pełno. Pomimo młodego wieku dzielnie stróżują i "groźnie" szczekają.
Maluszki są gotowe do odbioru - otrzymują rodowód, książeczkę zdrowia,są zaszczepione i odrobaczone stosownie do wieku. Po przeglądzie weterynaryjnym.
Tel. 6 0 8 3 9 2 6 6 2

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 12.06.2022, 10:45, zakończenie: 19.07.2022, 23:02

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Wataha

  608 [pokaż]

Lokalizacja

  • Warta (gmina Warta)