Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca sezonowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Operator Montażu Praca na wakacje

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę! Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Operator montażu

Zakres obowiązków

• Praca na linii montażowej (produkującej urządzenia elektroniczne)

• Pakowanie oraz testowanie produkowanych urządzeń elektronicznych

• Dbanie o jakość produkowanych wyrobów

Poszukujemy kandydatów:

• Chętnych do pracy w systemie trzyzmianowym

• Sumiennych, dokładnych, lubiących pracować w grupie

• Chętnych do nauki (doświadczenie nie jest wymagane)

Kierujemy ofertę do osób w każdym wieku

Oferta

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres wakacji

• Wynagrodzenie zasadnicze: 3010 zł brutto

• Szkolenia wprowadzające dla nowych pracowników oraz opieka trenera wewnętrznego podczas pierwszych tygodni pracy

• Przyjazna atmosfera pracy

Darmowe dojazdy z Warty, Złoczewa i Zduńskiej Woli

Zachęcamy do aplikowania! Dołącz do nas! Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Manpower

 606 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)