Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościMieszkaniaM4 (3 pokoje + kuchnia)). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Mieszkanie inwestycyjne, Sieradz

Cena: 299 000 zł / mieszkanie m4

Do sprzedania MIESZKANIE INWESTYCYJNE w Sieradzu.

Lokal trzypokojowy o pow. 52 m.kw. położony na czwartym piętrze w bloku przy ul. 11-go Listopada 12 m. 10 w Sieradzu

Jest to idealne rozwiązanie dla osób które chcą kupić nieruchomość w celach inwestycyjnych. Mieszkanie z najemcami i gwarancją kontynuowania umowy !!!

Oprocentowanie lokat i depozytów jest nadal na niesatysfakcjonującym poziomie,
inflacja zjada wartość nabywczą pieniądza, a w sklepach widać wzrost cen.


Taka sytuacja skłania wiele osób do poszukiwania alternatywnych możliwości zabezpieczenia majątku przed galopującą inflacją

Nie dziwi więc fakt że wzrok inwestorów pada na rynek nieruchomości, przez wielu uważany za najstabilniejszy i najbardziej konserwatywny sposób na zachowanie wartości pieniądza w czasie.

Mieszkanie nie posiada żadnych obciążeń w postaci hipoteki, obciążeń w wspólnocie, sytuacja prawna i finansowa nieruchomości jest w pełni uregulowana.

 

Zapraszamy do osobistego zapoznania się z naszą ofertą.

 

WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY.

 

Skorzystaj z naszej ponad 10-letniej znajomości lokalnego rynku nieruchomości oraz doświadczenia naszych partnerów kredytowych i ubezpieczeniowych. Razem znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze oferty na rynku.

 

Czy to może to być poszukiwane prze Ciebie mieszkanie? By to sprawdzić wystarczyć sięgnąć po telefon i umówić się na prezentację.

 

Doradca prowadzący ofertę:

Edyta Dzierbicka

kom. 502 666 060

tel. 43 827 50 50

----------------------------------------

PIOTROWSKA NIERUCHOMOŚCI

ul. Jana Pawła II 84J, 98-200 Sieradz

e-mail: biuro@piotrowskanieruchomosci.pl

www.piotrowskanieruchomosci.pl

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Wioleta Piotrowska (licencja nr: 20011).

Staramy się, aby informacja dotycząca oferowanej nieruchomości była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja o której mowa w art. 71 KC.

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez pisemnego zezwolenia jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 19.07.2022 12:11
Wygasa za 16 dni
Rozpoczęcie: 08.06.2022, 11:35, zakończenie: 15.02.2023, 13:27

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


PIOTROWSKA

  502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)