Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródArtykuły spożywcze). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Miód Rzepakowy z naszej pasieki 900ml/1,20kg

Cena: 45 zł / sztukę

Miód Rzepakowy z Naszej Pasieki

Sprzedam miód rzepakowy z naszej pasieki ze zbiorów w maju 2022. Miód w słoikach 900ml o wadze netto miodu min. 1,20kg. Miód już w całości skrystalizowany co świadczy o jego wysokiej jakości.

Możliwy dowóz na terenie Sieradza i bliskich okolic Wróblewa (powyżej 5 słoików). Odbiór osobisty miodu Sieradz- Bohaterów Września 67/16 (po wcześniejszym ustaleniu telefonicznie).

O miodzie rzepakowym...

Najpopularniejszy miód w naszym kraju. Łatwo go rozpoznać po bardzo jasnym kolorze. Bardzo rzadko spotyka się go w postaci płynnej, ponieważ ze względu na dużą zawartość glukozy bardzo szybko krystalizuje. Aby móc cieszyć się płynnym miodem rzepakowym najlepiej kupować go w czasie jego wybierania, czyli na przełomie maja i czerwca. Niemniej skrystalizowany miód nie traci żadnych właściwości biotycznych, a podgrzewany aby posiadał postać płynną wiele traci.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 19.12.2022 12:47
Wygasa za 12 dni
Rozpoczęcie: 01.06.2022, 22:04, zakończenie: 19.02.2023, 21:36

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Bartosz

  667 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)