Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Sport, Zdrowie i UrodaSprzęt specjalistyczny). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

CIŚNIENIOMIERZ OMRON M1

Cena: 50 zł / sztukę

Naramienny ciśnieniomierz Omron M1 półautomatyczny


Polecany jest osobom ceniącym sobie łatwość obsługi modeli automatycznych i dokładność manualnych. Ciśnieniomierz półautomatyczny Omron M1 jest wygodny i prosty w użytkowaniu, a jednocześnie pozwala na ręczne pompowanie powietrza do mankietu. Takie rozwiązanie znacząco wydłuża czas działania na bateriach. Ciśnieniomierz półautomatyczny Omron wymaga ręcznego pompowania powietrza, reszta pomiaru wykonywana jest samoistnie.

Ciśnieniomierz półautomatyczny mierzy ciśnienie skurczowe i rozkurczowe krwi oraz tętno. Wynik pokazywany jest na dużym i czytelnym wyświetlaczu LCD, a nieprawidłowe wartości są podkreślane symbolem graficznym. Aparat ma wbudowaną pamięć 14 pomiarów.

Ciśnieniomierz półautomatyczny Omron M1 posiada standardowy rozmiar rękawa 22-32 cm i zestaw baterii pozwalający na wykonanie aż 1500 pomiarów. Niewątpliwą zaletą jest niewielki rozmiar oraz waga tego modelu (6,5 x 3,5 x 10,5 cm i 120 gram), co umożliwia schowanie ciśnieniomierza np. do torebki, by w razie potrzeby zabrać go ze sobą.

stan używany - bardzo dobry zapraszam do kontaktu

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Wygasa za 10 godz
Rozpoczęcie: 28.05.2022, 18:10, zakończenie: 31.03.2023, 09:31

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


liderbass

  601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)