Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościMieszkaniaM3 (2 pokoje + kuchnia)). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

NOWE MIESZKANIA w Sieradzu ul. Spacerowa

Cena: 407 016 zł / mieszkanie m3

Spacerowe Wzgórze II

Doskonała lokalizacja

Prestiżowa dzielnica
Dwupoziomowy dom w zabudowie szeregowej z wyodrębnionymi  dwoma lokalami

Termin wykonania 31.01.2025r.

 

Firma Malik Development ma zaszczyt zaprezentować Państwu nową Inwestycję w Sieradzu przy ul. Spacerowej! Domy w zabudowie szeregowej zaprojektowano tak aby maksymalnie wykorzystać atuty ukształtowania tereny. Bryła budynku posiada nowoczesną formę oraz detale, której nadano spokojny, stonowany charakter.
Mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie mieszkańców.

W każdym z 7 budynków w zabudowie szeregowej znajdować się będą dwa samodzielne lokale mieszkalne z indywidualnym wejściem do budynku. Łączna powierzchnia jednego lokalu to 56,53 m2, która z pewnością zapewni jego mieszkańcom wygodę, przestrzeń i komfort codziennego funkcjonowania. Większość z oferowanych w sprzedaży mieszkań posiada prywatny ogródek o pow. od  35 m2 do 100 m2, w którym można szybko zregenerować siły po ciężkim dniu w pracy.

To co należy podkreślić to niewątpliwie doskonała lokalizacja, Mieszkańcy osiedla mogą korzystać z uroków i swobody życia w cichej, spokojnej okolicy oraz udogodnień oferowanych przez bliskość centrum miasta. Osiedle na Spacerowym Wzgórzu posiada bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej, a wiec Mieszkańcy nie będą borykać się z błotem aby dojechać do posesji, a szerokim chodnikiem dzieci bezpiecznie dotrą do pobliskiej szkoły.
Domy zostaną sprzedane w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie. 

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży. 

Nasz zespół specjalistów chętnie udzieli Państwu wszelkich informacji oraz pomoże w dokonaniu najlepszego wyboru. Bądźcie Państwo częścią tej wyjątkowej inwestycji!

 

Kontakt telefoniczny: 530 286 660 lub 512 313 286 

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 18.03.2024 13:28
Wygasa za 25 dni
Rozpoczęcie: 11.05.2022, 08:38, zakończenie: 10.05.2024, 10:17

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


MalikDevelopment

 512 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • k.piasta@malikdevelopment.pl