Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rośliny i ZwierzętaZwierzętaPsy). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Owczarek niemiecki

Cena: 1 800 zł / psa
do negocjacji

Witam serdecznie zapraszam do kontaktu maluszki już do odbioru. Przyszly na świat 8 marca. W miocie 7 pieskòw 6 czarnych 1 podpalany i czarna suczka. Rodzicami zostali cało czarni RICI Walkirie HD A i KOLUMBIA Kasyl HD A1 ED 0/0 DNA. Szczeniaczki zaszczepione, odrobaczone, zaczipowane i oczywiście posiadają rodowody. Zapraszam i pozdrawiam serdecznie odpowiadam również na smsy. Na miejescu do wgladu przepiękny brat z tego samego skojerzenia. Wiecej zdjeć filmiki na stronie Facebooku Hodowla Owczarków Niemieckich od Gwiazdora

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Wygasa za 23 dni
Rozpoczęcie: 10.05.2022, 10:59, zakończenie: 09.06.2022, 10:59

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


gwiazdapio

  502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Kuśnie (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • Słodziaki zostały same pieski samce 3 czarne i 1 podpalany.