Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiRekreacyjne). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Sprzedam Działkę Rekreacyjna

Oferta została wycofana przez użytkownika.Cena: 43 500 zł / działkę rekreacyjną
do negocjacji

Witam sprzedam działkę rekreacyjna na ogródkach działkowych ROD RELAKS Osiedle hetmańskie działka bardzo dobrze zagospodorowana posiada domek murowany świeżo wyremontowany nowe okna drzwi nowy dach całkowito od nowa zrobiony  posiada taras i pomieszczenie na narzędzia (w środku domku do wykończenia podbitka albo tynk kto jak będzie chciał)..woda w ogródku  posiada szklarnie i różne nasadzenia tuje.  cztery rodzaju winogrony wiśnie  gruszka jabłko śliwka różne kwiaty. Polecam bo warto...

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 27.04.2022, 22:05, zakończenie: 23.06.2022 22:34

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Kostya87471541169

  669 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)