Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (MotoryzacjaMotocykle i skuteryCzęści, opony i wyposażenie). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Pinlock Folia Film Antypara na Szybę Kasku

Cena: 25 zł / sztukę

Oferuję folię zapobiegająca parowaniu szyby w kasku. Szybki montaż pinlocka od wewnętrznej strony wizjera.(Wizjer należy zdemontować z kasku).                    

Dzięki folii i uszczelnieniu, wilgoć z wydychanego powietrza nie osadza się na wizjerze i nie dochodzi do jego zaparowania.

Folia nie jest dedykowana do żadnego kasku. Jest uniwersalna, działa co najmniej 3 lata. Na zimę nie jest demontowana, po prostu raz założona zostaje na szybie do końca jej działania.


Opis techniczny:

- zapobiega zaparowywaniu wizjera
- montaż wewnątrz szybki 
- silikonowa krawędź uszczelniająca
- Rozmiar: 24,5 x 9 cm lub  24,5 x 8 cm
- Kolor: przezroczysty

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Wygasa za 28 dni
Rozpoczęcie: 24.04.2022, 17:49, zakończenie: 24.07.2022, 07:51

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Janek_M

  603 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)