Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rośliny i ZwierzętaNasiona, nawozy i preparaty). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Wapno magnezowe, węglanowe, czarna kreda,tlenko

Cena: 120 zł / tonę
  1. Oferuję sprzedaż wapna nawozowego z dostawą całosamochodową na miejsce

Dostępne  wapna :

▪️Nawóz wapniowo  węglanowy CaO  do 54%.Wapno węglanowe bezpieczne dla upraw,działa wolniej niż tlenkowe oraz dłużej przynosząc doskonałe efekty.

▪️Wapno magnezowe MgO

▪️Czarna kreda . Cechuje go bardzo dobry,bogaty skład :kreda jeziorna,kalcyt, miękki węglan wapnia , a także  składniki próchnicowe humusowe, fulwowe, oraz huminy.Ponadto wiele  mikro i makroolementów:magnez,sód, azot,żelazo, potas,siarkę,bor fosfor mangan,cynk,i miedz.

Nawóz ten utrzymuje i reguluje odpowiedni poziom ph ,co w efekcie prowadzi do skuteczniejszego pobierania przez rośliny uprawne makroskładnikow z podłoża i w rezultacie wyższe plony, sanityzuje glebę,oczyszcza z grzybów,bakteri i gnilnych i mikroorganizmów chorobotworczych.Pod każdy rodzaj uprawy. Można stosować w rolnictwie ekologicznym.

                                        Wapna posiadają Atest !!!

                       Wystawiamy fakturę do uzyskania Dopłat

Oferta usługi wysiewu wapna rozsiewaczem na oddzielnym ogłoszeniu-ZAPRASZAM;

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 11.10.2022 08:38
Wygasa za 25 dni
Rozpoczęcie: 14.04.2022, 17:26, zakończenie: 27.12.2022, 14:45

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


jokoo99

  606 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)