Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościDomyParterowe z poddaszem). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

DOM o pow. 100 m2 na działce 6 ar w Sieradzu

Cena: 390 000 zł / dom z poddaszem

DOM o pow. ok. 100 m2 na działce o pow. 5,83 ar w Sieradzu


Do sprzedaży zabudowana nieruchomość o nr ewid. 170/6 w Sieradzu przy ul. Oksińskiego.
Jest to działka gruntu o pow. 583 m2 w kształcie litery "L" wraz z posadowionym domem mieszkalnym, parterowym z poddaszem użytkowym oraz garażem i kotłownią w bryle budynku.

mapy.geoportal.gov.pl/?identifyParcel=101401_1.0010.170/6

Działka posiada głębokość 23,5m i szerokość w punkcie max. 30m. Ogrodzona siatką oraz bramą.

Dom z roku 1995 o pow. mieszkalnej 92 m2 z zewnątrz wymaga remontu ale wewnątrz w fazie rozpoczętego remontu.

Wymieniona, nowa instalacja elektryczna. Nowe okna PCV w kolorze białym oraz ciemnego orzechu wyposażone w nowe rolety.
Parterowa kondygnacja składająca się z przedpokoju, 2 pokoi, kuchni oraz łazienki wraz z WC jest przygotowana do zamieszkania. 
Ściany zostały pokryte gładzią gipsową oraz glazurą w kuchni i łazience. Podłogi w pokojach - nowymi panelami a w kuchni i łazience - terakotą. 
Kuchnia wraz z zabudową meblową i sprzętem AGD widocznym na fotografiach pozostaje w cenie ofertowej nieruchomości.
Łazienka z oknem wyposażona w nową armaturę, nową akrylową wannę, nowy grzejnik jest także po świeżo przebytym remoncie.

Reprezentacyjny odświeżony salonik w kształcie litery "L" z niewielkim oknem balkonowym zapewnia wyjście do oświetlonego lampą zewnętrzną ogródka.
Obok sypialnia i rozmieszczona rozkładowo wspomniana kuchnia i łazienka z WC.

Na użytkowe poddasze aktualnie prowadzą schody zwodzone wprost z saloniku.
Tutaj już ocieplone wełną szklaną powierzchnie składające się z dwóch pokoi oraz pomieszczenia przygotowanego na łazienkę, wykończone aktualnie płytami k/g.
Wyprowadzona instalacja elektryczna oraz wodna. Tutaj jeszcze okna drewniane starszego typu.

Budynek posiada w swej bryle jednostanowiskowy 16-metrowy garaż oraz dużą ok. 12-metrową kotłownię.
Garaż z doprowadzoną instalacją elektryczną (w tym także siłą) ma dogodny dla pojazdu wjazd frontowy oraz dostęp w części tylnej do ogrodu.
Kotłownia z odrębnym, niezależnym wejściem z piecem starszego typu z funkcją spalania węgla ale posiadająca nową instalację grzewczą z roku 2020. Tutaj także 80-litrowy bojler zapewniający ciepłą wodę.

Godną uwagi jest informacja o istniejącej sieci gazowej w drodze dojazdowej, doprowadzonej już do działki bezpośrednio sąsiadującej z działką ofertową /zdjęcie sat. sieć gazowa zaznaczona żółtym kolorem/.

Dom mieszkalny pokryty papą termozgrzewalną, część garażowa - eternitem.
Część garażowa widoczna na ostatniej fotografii pozwala na wykonanie dużego, komfortowego tarasu na pierwszej kondygnacji domu, który będzie skierowany na pd-wsch stronę świata.

Ponadto, dom jest aktualnie ocieplony warstwą styropianu o grubości 7 cm w warstwie zewnętrznej i 5 cm wewnątrz w tym także dach.
Posiada doprowadzoną miejską instalację wodno-kanalizacyjną i elektryczną.
Posadowiony na końcu wewnętrznej miejskiej drogi zapewnia wyjątkowy spokój! 

Nieruchomość zabezpieczona systemem alarmowym. Godna polecenia!
Zapraszam na prezentację!


BEST HOME NIERUCHOMOŚCI Barbara Grabia
nr lic. zaw. 13586
Sieradz ul. Sarańska 5/102 
tel: 502-554-636, barbaragrabia@onet.eu

bhnsieradz.realo.pl/oferty


Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest biuro BEST HOME Nieruchomości Barbara Grabia. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody biura jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 17.05.2022 12:35
Wygasa za 10 dni
Rozpoczęcie: 10.04.2022, 18:46, zakończenie: 10.07.2022, 22:21

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


BESTHOME

  502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)