Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (RTV, AGD i FotografiaAudio). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Monitory STX DIY potęga dźwięku!

Cena: 880 zł / komplet
do negocjacji

Witam. Sprzedam własnoręcznie wykonane monitory na bazie głośników STX. Obudowa to płyta MDF 18mm, okleina samoprzylepna dąb sonoma. Głośniki to : W.18.200.8.MCX_v2 oraz T.10.200.8.PCX. Kolumny posiadają bardzo rozbudowane zwrotnice, oddzielna dla niskotonowego oraz wysokotonowego. Posiadam schematy, zwrotnice były wykonane na zamówienie. Wymiary to : 36x28x23 cm. Doskonałe brzmienie, zachęcam do odsłuchu. Cena to wyłącznie poniesione koszty, sprzedaje z powodu zmiany koncepcji. Kolumny bardzo mało używane, jeszcze dobrze nie wygrzane :) 
Mogę wysłać dobrze zabezpieczoną paczkę z zastrzeżeniem, że nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia w transporcie, dlatego preferuję odbiór osobisty. Jeśli jestem niedostępny pod telefonem, proszę o SMS, oddzwonię. 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Wygasa za 13 dni
Rozpoczęcie: 28.03.2022, 16:28, zakończenie: 08.07.2022, 16:10

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


michallek91

  695 [pokaż]

Lokalizacja

  • Złoczew (gmina Złoczew)