Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rośliny i ZwierzętaZwierzętaKoty). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kocięta Rosyjskie Niebieskie

Cena: 2 400 zł / kota
do negocjacji

Zapraszam po Koty Rosyjkie Niebieskie

Rodzicami zostali pełna gracji i bardzo przytulaśna kotka Adel Eden Blue Alex*PL oraz przepiękny kocur o imieniu Harik Carski Błękit*PL. Mioty D pojawił się na świecie 5 marca. w miocie Urodziły się 3 kocurki i jedna kotka tak więc wolne pozostają 3 kocurki Aby zarezerwować kociaka należy wpłacić zadatek .
Kotka Damaris- Wolna
Kocyrek Drako - Wolny
Kocurek Dyzio - pozostaje w hodowli
Kocurek Dolar - Wolny

Zapraszamy do naszej hodowli po jakże niezwykłe zwierzęta jakim są koty Rosyjskie to kot o wyjątkowej sprawności i psim charakterze jeśli poświęci mu się niewiele czasu bardzo chętnie aportuje i przychodzi gdy mammy gorsze dni by nas doładować swoją energią ogrzać i mruczeniem uleczać bolące miejsca w naszym ciele. Koty rosyjskie to śmietanka kociej arystokracji były na dworze Carów Rosji oraz dworach królewskich w całej niemalże Europie nasz papież Jan Paweł II również ukochał tą rasę miał dwie kotki rosyjskie niebieskie które mieszkały w watykanie.
Masz ochotę poznać nasze kocięta a więc są to kot który potrzebuje dużo uczucia i bardzo dużo dają w zamian to żywe srebro jest ciekawa wszystkiego będzie ci towarzyszyć w codziennym życiu bardzo lubi zabawy z laserem piórkiem i wędką, Są dostojne i nie ma dla nich miejsca którego nie zwiedzi jeśli zapragnie chodzić po drzwiach to na nie wskoczy i będzie Cię obserwować z szafy pod sufitem gdy poczuje że jej potrzebujesz przyjdzie cię dopieścić i rozładować stres dnia codziennego mrucząc jak mały traktorek i oczywiście nasze kocięta są rozpieszczane przez mamę dającą poczucie rozrywki i wodzirejem w zabawie nie ma dla niej przeszkody by zaczepiać dzieci i zawsze je porywa do zabawy.
Czy już się zakochałeś w tych pieszczochach a więc zapraszam do kontaktu.
Dla Osób chętnych do zakupu możliwość zamówienia kuwety oraz innych akcesoriów takich jak worek jajko w którym koty lubią spać.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 14.11.2022 19:21
Wygasa za 9 dni
Rozpoczęcie: 20.03.2022, 18:13, zakończenie: 14.12.2022, 19:12

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


flesh-drak

  504 [pokaż]

Lokalizacja

  • Złoczew (gmina Złoczew)