Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (RTV, AGD i FotografiaAudio). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Genesis Advanced Technology Model IM-8300 3-Way

Cena: 9 999 zł / komplet
do negocjacji

Najwyższej klasy kolumny Genesis Advanced Technology, Inc. IM -8300 Speakers with original stands.

Kolumny 3-drożne 400Watt 4ohm z oryginalnymi podstawami. Made in USA. High End najwyższa jakość.

 

Geneza IM-8300

3-drożny system głośników

 

Specifications

Type: 3 way, 3 driver loudspeaker system

Frequency Response: 32Hz to 34kHz

Recommended Amplifier: 100 to 400W

Crossover Frequency: 560, 4000Hz

Impedance: 4Ω

Sensitivity: 87dB

Bass: 1 x 8" kevlar/polypropylene cone

Midrange: 1 x 3" titanium/silicon carbide dome

Tweeter: 1 x 1" circular planar ribbon

Finish: piano black

Dimensions: 632 x 350mm

Weight: 34kg

 

PRICE: 12000$

 

"To są wspaniałe głośniki! Fantastyczne obrazowanie, balans tonalny, głębia, bas i elektryzująca dynamika przy wystarczającej mocy (lampa 300 W).

To wymagające głośniki - muszą być oddalone o około 4 stopy (lub więcej) od tylnej ściany i ostrożnie rozsuwane, aż uzyskasz precyzyjny obraz. Muszą być bi-wired z naprawdę dobrym kablem głośnikowym. Nie da się ich skręcić nawet na ułamek – trzeba rozciągnąć sznurek w poprzek głośników i użyć go jako pionu. I trzeba mieć bardzo dobry sprzęt. Muszą być umieszczone na stojakach Genesis, aby odchylić się do tyłu pod odpowiednim kątem. Nie nadają się do zestawu kina domowego.

Głośnik nie jest wykonany z płyty MDF, ale z trójwarstwowej warstwy drewna. Cylindryczny kształt jest idealny dla sztywności i unikania szczytów rezonansowych bez złożoności wprowadzanej przez wewnętrzne usztywnienie. I jest wykończony w bardzo trwałej, ekologicznej czerni, która po prostu uwielbia być polerowana woskiem samochodowym. Podobał mi się kształt.

Z tyłu znajdują się dwie gałki dla głośnika wysokotonowego i średniego/basu. Poziom głośnika wysokotonowego wynosi zwykle około jednego kliknięcia przed godziną 9-tą. Poziom średniego/basu wynosi zwykle około dwóch kliknięć od poziomu minimalnego.

Myślę, że seria IM wyprzedziła (i nadal jest) swoje czasy. "

 

Genesis Advanced Technology, Inc. IM-8300 Głośniki z oryginalnymi podstawkami 3-drożne zawieszenie akustyczne 1” głośnik wysokotonowy EMIT-R 3-calowa kopułka średniotonowa 10-calowy głośnik niskotonowy z wtryskiwanego grafitowego zawieszenia akustycznego Trójdrożna zwrotnica zaprojektowana przez komputer. Zawiera również oryginał PODSTAWY Z SOLIDNEGO GRANITU STOJAKI METALOWE Z RUR BLAT STALOWY „okrągły” BARDZO CIĘŻKIE JAK NA ROZMIAR W idealnym stanie technicznym. Głośniki niskotonowe i wysokotonowe są idealne. Średnie mają kilka wgnieceń. Dźwięk jest doskonały.

 

Kolumny w stanie jak na foto. W pełni sprawne grają znakomicie ale potrzebują też bardzo dobrego sprzętu i pomieszczenia. Jedyne w Polsce. Są to amerykańskie kolumny Hi-End. Jest jedna para do kupienia w USA bo mało kto się ich pozbywa. Polecam.

Zapraszam do kupna.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 03.07.2022 22:25
Wygasa za 24 dni
Rozpoczęcie: 06.01.2022, 19:00, zakończenie: 23.02.2023, 12:18

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Playaudio

  665 [pokaż]

Lokalizacja

  • Warta (gmina Warta)