magazynier/pracownik sklepu internetowego

Oferta wycofana (nieaktualna)!

Zatrudnimy pracownika magazynu / ds. sklepu internetowego w branży technicznej.

Wymagania:

  • dobra znajomość obsługi pakietu Office
  • mile widziana znajomość programu Subiekt GT
  • umiejętność rozmowy z klientami
  • znajomość branży technicznej

    Obowiązki:

    • rozładunek i załadunek towaru,
    • bieżąca obsługa systemu sklepu online: dodawanie nowego towaru, tworzenie i redagowanie opisów, aktualizacja treści, wysyłka towaru
    • udzielanie klientom informacji na temat asortymentu
    • realizowanie zamówień
    • obsługa zwrotów i reklamacji wyjaśnianie skarg, rozwiązywanie problemów z zamówieniami
    • kompleksowa obsługa klienta telefoniczna i e-mailowa odpowiadanie na pytania, doradzanie w zakresie sprzedawanych towarów, itd.
    • dbanie o wizerunek Firmy poprzez wysokie standardy obsługi klienta

    Warunki pracy:

    • stabilne zatrudnienie
    • umowę o pracę
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 16.00

    Aplikacje prosimy przesyłać drogą mailową na adres: biuro@ideatechnik.pl

    Czym się zajmujemy?

    Idea Technik Spółka z o.o. powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie
    w branży myjni samochodowych, elektroniki i automatyki. Naszym celem od samego początku działalności stało się wprowadzenie na rynek wysokiej jakości urządzeń, powstałych z pasji tworzenia skutecznych rozwiązań. Produkowana przez nas technika myjąca opiera się w przeważającej mierze na zaprojektowanych i wytworzonych przez nas podzespołach, co pozwala nam uniezależnić się w znacznym stopniu od dostawców zewnętrznych. Każdego dnia szukamy nowych sposobów na udoskonalenie naszej oferty.

    Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do składania swojego CV na nasz adres
    e-mail: biuro@ideatechnik.pl

    Rozpoczęcie: 04.01.2022, 14:36, zakończenie: 31.03.2022 09:05

    Ideatechnik99

     438 [pokaż]

    Lokalizacja

    • Sieradz (gmina Sieradz)