Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (RTV, AGD i FotografiaTelewizja i videoTelewizory). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Tv Samsung UE46D5500 Stan idealny

Cena: 1 100 zł / telewizor

UE46D5500 to 46 calowy telewizor z podświetleniem LED marki Samsung o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, formacie obrazu 16:9 i kontraście dynamicznym Mega. Technologia podświetlenia LED, umożliwia uzyskanie lepszego jakościowo obrazu bez obniżenia wydajności. LED zawiera pełną matrycę diod i wykorzystuje technikę lokalnego zmniejszania natężenia światła w celu uzyskania precyzyjnej kontroli nad obrazem. Posiada wbudowany tuner cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T i cyfrowej telewizji kablowej DVB-C, elektroniczny przewodnik po programach (EPG) oraz system fonii stereo z dwoma głośnikami o łącznej mocy 20 W. Wyposażony jest w system poprawy obrazu - Hyper Real Engine, technologie Dolby Digital Plus, DTS i Dolby Pulse. Zawiera również funkcję Anynet+, która może zostać wykorzystana do sterowania modułem głównym za pośrednictwem pilota zdalnego sterowania telewizora, poprzez podłączenie kina domowego do telewizora kablem HDMI. Do telewizora można podłączyć wiele urządzeń audio/wideo, w tym odtwarzacze DVD/Blu-ray, nagrywarki, konsole do gier czy zestawy kina domowego przez złącza HDMI, Component video, kompozytowe czy USB. Oprócz tego posiada optyczne wyjście audio, ethernet, CI+ i D-sub.

Filmy, programy, aplikacje i dużo więcej w Smart TV

Rozwiń skrzydła i za pomocą funkcji Smart Hub w telewizorze Samsung LED udoskonal swoje interaktywne centrum multimedialne. To najprostszy sposób, aby lepiej wykorzystać swój odbiornik TV. Dodaj do tego ogromne możliwości oferowane przez Samsung TV Apps, a z pewnością utwierdzisz się w przekonaniu, że LED wniesie wiele nowości do Twojego centrum rozrywki i komunikacji.


Lepsze szczegóły obrazu, odwzorowanie kolorów i kontrola

Korzystaj z wyjątkowej jakości obrazu dzięki zaawansowanej technologii obrazowania Samsung. Silnik HyperReal i podświetlenie LED sprawiają, że obrazy są doskonalsze przy zoptymalizowanym przetwarzaniu w krystalicznie czystej jakości Full HD. Natomiast technologia Wide Colour Enhancer Plus używa zaawansowanych algorytmów odwzorowujących kolory zgodnie z rzeczywistością i pokazujących odcienie i tonacje normalnie niewidoczne.

Smart Hub
Za pomocą pakietu Smart Hub zwiększ zasoby dostępne do oglądania na ekranie, a także zmień sposób, w jaki je oglądasz. Teraz możesz pobierać różne aplikacje do przeszukiwania treści w telewizorze podczas oglądania programu, do surfowania po Internecie na ekranie telewizora, a także aplikacje umożliwiające kontakt z przyjaciółmi i rodziną oraz otrzymywanie rekomendacji filmów.

AllShare
Połącz wszystko razem. AllShare bezprzewodowo łączy się z kompatybilnymi urządzeniami przenośnymi za pomocą technologii DLNA, dzięki czemu filmy, zdjęcia i muzyka zapisane na nich mogą być oglądane, odtwarzane i współdzielone na ekranie telewizora Smart TV

Full HD 1080p
Zbliż się do rzeczywistości. Telewizory plazmowe full HD mają dwukrotnie wyższą rozdzielczość w porównaniu ze standardowymi telewizorami HD i wyświetlają wyraźne i naturalne obrazy, które porywają umysł i udoskonalają wrażenia wizualne.

Łatwe udostępnianie filmów
Wykorzystaj swoje urządzenia cyfrowe. Funkcja ConnectShare Movie zamienia telewizor w domowe kino - wystarczy podłączyć pamięć USB lub dysk twardy i już możesz oglądać filmy, zdjęcia i odtwarzać pliki muzyczne.

Clear Motion Rate
Poznaj prawdziwe znaczenie czystości ruchu na obrazie dzięki technologii Clear Motion Rate. W odróżnieniu od częstotliwości odświeżania, która jest częściowo odpowiedzialna za jakość obrazu, Clear Motion Rate określa ruch obrazów za pomocą trzech czynników: chipsetu, panelu TV i podświetlenia. Za pomocą nowego standardu pomiaru ruchu i jego kontroli bez trudu ujrzysz różnicę.

echnologia Wide Color Enhancer Plus
Zobacz świat w jego prawdziwych kolorach. Technologia Wide Color Enhancer Plus korzysta z zaawansowanego algorytmu, który znacząco poprawia jakość obrazu, wyświetlając nawet subtelne odcienie i szczegóły, których mniej zaawansowany telewizor nie jest w stanie odtworzyć.

Anynet
Zrób porządek z pilotami. Technologia Anynet umożliwia obsługę wszystkich urządzeń cyfrowych kompatybilnych ze standardem HDMICEC dowolnych producentów za pomocą jednego pilota, stanowiąc wyjątkowe udogodnienie w domowym centrum rozrywki multimedialnej.

HDMI 1.4
Powiększ swoje zasoby multimedialne. Cztery wejścia w standardzie High Definition Multimedia Interface (HDMI) umożliwiają błyskawiczne przesyłanie cyfrowych danych w rozdzielczości HD z kilku urządzeń bezpośrednio na ekran telewizora, zapewniając większy wybór oglądanych treści.

Dane techniczne

Producent Samsung

Technologia wykonania LCD - LED

Typ podświetlenia LED

Format obrazu 16:9

Przekątna ekranu 46 cali

Rozdzielczość nominalna1920 x 1080 (Full HD) piksele

Full HD tak

Tuner 1 (typ)cyfrowy (DVB-T) C

Obsługiwane systemy stereoDolby Digital Plus SRS TheaterSound HD

Głośniki tak

Możliwość podłączenia głośników zewn.tak

Gniazda wejściowe1 x Component
1 x Composite
1 x Euro-Scart
antenowe
CI (common interface)
D-Sub 15 pin
ethernet (LAN)

Gniazda wyjściowe słuchawkowe

Gniazdo HDMI 4

Możliwość podłączenia komputera pc tak

Pilot tak

Telegazeta tak

Możliwość zawieszenia na ścianietak Montowanie pod wieszak w standardzie VESA

Kolor obudowyczarny

Dodatkowe informacjeMega Contrast | Automatyczne wyrównywanie poziomu dźwięku | Tryb gra | Channel List USB-Clone | Anynet+ (HDMI-CEC)

Telewizor używany w idealnym stanie w pełni sprawny

Podstawa z grubej tafli szkła

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 21.01.2022 16:58
Wygasa za 4 dni
Rozpoczęcie: 19.12.2021, 09:54, zakończenie: 15.08.2022, 22:00

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Lidia77

  512 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)