Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem lokali użytkowych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Lokale użytkowe i magazynowe wynajmę w Sieradzu

Ta oferta była niezgodna z regulaminem i została usunięta.

IV Publikacja ogłoszeń, punkt 6:
Serwis nie wprowadza ograniczeń dotyczących ilości publikowanych ofert, jednakże zabrania się wielokrotnego wystawiania ogłoszeń dotyczących tej samej oferty. Dotyczy to również sytuacji, w której jedna oferta zostaje opublikowana wielokrotnie za pomocą różnych serwisów.

Jedno z ogłoszeń jest nadal aktywne, prosimy więc o nie wystawianie oferty ponownie!


Magazyny i lokale użytkowe do wynajęcia w świetnej lokalizacji i dobrej cenie? U nas to możliwe Przy ul. Mickiewicza 6 w Sieradzu. Mirwal oferuje powierzchnie magazynowe i lokale użytkowe o różnej wielkości (od 50 mkw do 1000 mkw) w cenie już od 12 zł. netto za metr! Zapraszamy do kontaktu +48 509 835 411 #dowynajęcia #dobracena #magazyny #lokaleużytkowe #Sieradz #wynajem

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 28.10.2021, 22:46, zakończenie: 03.11.2022 12:14

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Farbiarnia_Mirwal

  509 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • ppp@mirwal.pl