Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościLokale użytkowe i magazyny). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Budynek z działką przy ul. Jana Pawła II

Oferta została wycofana przez użytkownika.Cena: 120 000 zł / nieruchomość

Do sprzedania nieruchomość stanowiąca odrębne prawo własności budynków użytkowych oraz użytkowanie wieczyste ustanowione na działce nr 200/30 obręb 16 miasta Sieradz.

Działka o pow. 443 m.kw. Zabudowana budynkiem użytkowym, jednokondygnacyjnym o konstrukcji murowanej i pow. zabudowy 80 m.kw. pokrytym papą.

Budynek uzbrojony w przyłącze energetyczne i wodno – kanalizacyjne. Istnieje możliwość przyłączenia się do nitki gazu ziemnego oraz funkcjonującej na tym obszarze sieci światłowodowej. Największym atutem tej oferty jest położenie nieruchomości przy ul. Jana Pawła II 86a w Sieradzu:

- główna, przelotowa droga w Sieradzu z wyjazdem w kierunku na drogę ekspresową S8

- bardzo duży ruch komunikacyjny

- świetne otoczenie handlowo – usługowe

- łatwość zareklamowania tego miejsca

- dostęp do miejsc parkingowych

Więcej szczegółów u doradcy.


WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY.

Skorzystaj z naszej ponad 10-letniej znajomości lokalnego rynku nieruchomości oraz doświadczenia naszych partnerów kredytowych i ubezpieczeniowych.
Razem znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze oferty na rynku.

Czy to może to być poszukiwane prze Ciebie miejsce?
By to sprawdzić wystarczyć sięgnąć po telefon i umówić się na prezentację.

Doradca prowadzący ofertę:
Natalia Piotrowska
kom. 502 666 060
tel. 43 827 50 50


PIOTROWSKA NIERUCHOMOŚCI
ul. Jana Pawła II 84J, 98-200 Sieradz
e-mail: biuro@piotrowskanieruchomosci.pl

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Wioleta Piotrowska (licencja nr: 20011).
Staramy się, aby informacja dotycząca oferowanej nieruchomości była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja o której mowa w art. 71 KC.

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez pisemnego zezwolenia jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 13.10.2021, 13:37, zakończenie: 14.10.2021 13:46

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


PIOTROWSKA

  502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)