Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Oddam Za DarmoRośliny i zwierzęta). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

PILNIE Oddam kotki w dobre ręce

EDYCJA Z DNIA 19.10.2021: Kotki są już gotowe do odbioru. Otworzyły oczy, są już większe, chętnie samodzielnie chodzą, jedzą i badają otoczenie. Dodaję nowe zdjęcia.

Bardzo proszę o kontakt zainteresowanych osób i przekazywanie informacji wśród rodziny i znajomych. Robi się coraz zimniej, kotki nie będą mogły długo zostać. Naprawdę chcę uniknąć oddania ich do schroniska, nie zasługują na to. Nie będę jednak mieć wyboru jeśli nikt nie zechce dać im domu a na dworze będzie mróz...

 

 

Dzień dobry!

Niedawno w moim ogrodzie okociła się bezdomna kotka. 2 kotki są czarne, 3 są czarno-białe. Oddam je w dobre ręce, oczywiście gdy będzie je już można odstawić od mamy.

Mam już kilka zwierząt, więc niestety nie mogę ich przyjąć. Bardzo mi zależy na tym żeby znaleźć dla nich dobry dom. Jeśli się to nie uda to trafią do schroniska, gdzie z pewnością zmarnieją. Wolę tego uniknąć. Kotki są bardzo grzeczne, czyste, urocze. Nie próbują atakować człowieka ani niczego niszczyć. Zasługują na dobry dom i ludzi, którzy je pokochają i o nie zadbają.

Nawet jeśli Państwo nie szukają aktualnie kota, to będę bardzo wdzięczna za przekazanie informacji wśród rodziny i znajomych.

Proszę o kontakt przez sieradzaka lub telefoniczny.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 19.10.2021 09:13
Wygasa za 25 dni
Rozpoczęcie: 29.09.2021, 13:28, zakończenie: 18.11.2021, 09:13

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Kibi

  691 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)