Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Oddam Za DarmoRośliny i zwierzęta). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Teddy szuka nowej rodziny

Witam. Szukamy dla Teddy'ego nowej rodziny. Jest to roczny pies bardzo oddany właścicielom. Wulkan energii. Jest bardzo ciekawy świata , pogodny, pocieszny oraz inteligentny. Reaguje na komendy siad, daj łapę ale tylko jak już zaufa. Ma bardzo donośny głos. Ponieważ sytuacja właścicieli się zmieniła i Teddy spędza dużo czasu w samotności w mieszkaniu bloku, właściciele postanowili Go oddać w dobre ręce. Preferowane podwórko żeby mógł spożytkować swoją energię. Co do innych psów ma charakter raczej dominujący, z drugiej strony potrafi być uległy. Po raz pierwszy był na spotkaniu z dzieckiem i sami oceńcie co z tego wyszło. Teddy dopiero poznaje świat i chłonie wiedzę jak gąbka wodę. Zapraszam na kanał Teddy'ego. Polecam tego psa daje dużo radości
www.youtube.com/channel/UCLEJYV5r9ZedfOeAcyxfaRw/videos

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Wygasa za 17 dni
Rozpoczęcie: 07.09.2021, 20:05, zakończenie: 07.10.2021, 20:05

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


prof_aleks

  507 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)