Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (MotoryzacjaPodzespoły samochodów osobowychAkcesoria samochodowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Odstraszacz kun do samochodu TUNAP 398

Cena: 69 zł / sztukę

Odstraszacz kun do samochodu TUNAP 398 jest częściowo syntetycznym środkiem natłuszczającym o długotrwałym działaniu. Produkt jest nieszkodliwy dla zwierząt.

Właściwości:

  • Ekstremalna odporność na wysokie ciśnienie;
  • Odporny na słoną wodę i bryzgi wody;
  • Konserwuje i zabezpiecza elementy gumowe w obszarze silnika takie jak: pierścienie samouszczelniające osi i prowadnic, przewody hamulcowe i chłodnicze, przewody elektryczne, itp.

Zastosowanie:

  • Do ochrony elementów przed pogryzieniem przez kuny i inne gryzonie

Sposób użycia: Elementy gumowy w miarę możliwości oczyścić. Po wysuszeniu nanieść preparat na wybrane elementy. Czynności okresowo powtarzać szczególnie po umyciu silnika.

Jeśli chcesz skorzystać z naszej ofert to zapraszamy.

Auto-Putz s.c

98-200 SIERADZ; ul. Jana Pawła II 95

Tel: 43 827-90-97

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Wygasa za 18 dni
Rozpoczęcie: 03.09.2021, 10:28, zakończenie: 06.02.2022, 10:01

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


autoputz

  501 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)