Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemSprzątanie i oczyszczanie). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Profesjonalne Pranie Tapicerki Meblowej

PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ PRANIE DYWANÓW PRANIE WYKŁADZIN

Z DOJAZDEM DO KLIENTA

  512 581 640

Oferujemy usługi w zakresie prania tapicerki meblowej metodą ekstrakcji przy użyciu profesjonalnego sprzętu.

Czyszczenie ekstrakcyjne polega na natrysku roztworu piorącego na czyszczoną powierzchnię, a następnie skuteczne odessanie go wraz z brudem.

Po wypraniu tapicerki meblowej pozostaje miły zapach, odczucie świeżości i czystości. Do czyszczenia tapicerki meblowej wykorzystujemy najwyższej jakości środki piorące oraz sprzęt znanych producentów. Używane środki chemiczne oraz sprzęt posiadają wszelkie wymagane certyfikaty oraz świadectwa techniczne. Są bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nie wywołują alergii ani podrażnień.

Usuwamy zabrudzenia, kurz, włosy oraz sierść zwierząt domowych. Jednocześnie eliminujemy z tkanin alergeny takie jak pyłki kwiatowe oraz roztocza

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Wygasa za 10 dni
Rozpoczęcie: 30.08.2021, 23:20, zakończenie: 18.12.2021, 14:52

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


frieder

  512 [pokaż]

Lokalizacja

  • Warta (gmina Warta)