Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemEdukacja, nauka i szkoleniaLekcje i korepetycjePrzedmioty ścisłe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Korepetycje matematyka , informatyka

Korepetycje z matematyki i  informatyki online  w zakresie szkoły podstawowej, średniej i pierwszych dwóch lat studiów  dla uczących się w kraju . Przygotowuje do matur rozszerzonych i podstawowych z matematyki i informatyki ,ósmoklasistów  do egzaminu końcowego, studentów do kolokwiów i egzaminów.   , W nauczaniu stosuje fenomenologiczny przekaz i opis zagadnień matematycznych i informatycznych ..Zapraszam do  kontaktu ze mną w sprawie umówienia zajęć .kontakt mejlowy kamil3284@op.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Wygasa za 25 dni
Rozpoczęcie: 23.08.2021, 13:19, zakończenie: 11.06.2022, 12:36

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


mombo9562

Lokalizacja

  • Burzenin (gmina Burzenin)