Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościLokale użytkowe i magazyny). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

posiadłość agroturystyczna ze stadniną koni

Cena: 1 200 000 zł / nieruchomość

Posiadłość agroturystyczna ze stadniną koni.

Sieradzkie Biuro Nieruchomości 
oferuje na sprzedaż ośrodek agroturystyczny z potencjałem zlokalizowany w centralnej Polsce w województwie łódzkim, powiecie sieradzkim w miejscowości Borzewisko.
Położoną w otoczeniu lasów i pól uprawnych nad malowniczą rzeką Wartą.
Posiadłość to miejsce przyjazne wypoczynkowi, raj dla miłośników koni, wędkarzy, grzybiarzy oraz wszystkich lubiących spędzać czas na łonie natury.
Nieruchomość posiada ogromny potencjał komercyjno- usługowy, znaduje się bowiem w położeniu które gwarantuje sukces głównie przez swoją lokalizację w centralnej Polsce z szybką komunikacją z dużymi miastami jak Łódź, Warszawa, Wrocław, Poznań. 

Posiadłość składa się z 9,8972 ha  gruntów ornych i użytków zielonych w jednej połaci.
 Zabudowa usytuowana częściowo na planie czworoboku tworzącego wewnętrzne podwórze składająca się z:

- Budynku mieszkalnego w stanie deweloperskim, 
-Budynku mieszkalnego agroturystycznego, 
-Budynku stajni,
- Budynku stajni z garażami,
- Budynku ujeżdżalni koni,
-Budynku gospodarczego.

Opis budynków:
BUDYNEK MIESZKALNY -  o powierzchni użytkowej 150 mkw, parterowy z poddaszem użytkowym, garażem w bryle,podpiwniczony,  wybudowany w latach '80 metodą tradycyjną z cegły.
Budynek po gruntownym remoncie w stanie deweloperskim z rozprowadzoną instalacją elektryczną,          wodno- kanalizacyjną oraz centralnego ogrzewania.
  Wykonana termoizolacja styropianem, na dachu blachodachówka, okna PCV.
Na parterze budynku znajduje się przedsionek, korytarz, pokój, kuchnia, łazienka oraz garaż w bryle, natomiast w skład poddasza użytkowego wchodzą 3 pokoje, hol oraz łazienka.


BUDYNEK MIESZKALNY AGROTURYSTYCZNY- o powierzchni użytkowej mkw, budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny, częściowo podpiwniczony, wybudowany w latach ' 70
po modernizacji do obecnej funkcji w 2014 r.
Budynek po gruntownym remoncie  z rozprowadzoną instalacją elektryczną, wodno- kanalizacyjną oraz kominkiem z rozprowadzeniem ciepła.
  Wykonana termoizolacja styropianem, na dachu blachodachówka, okna PCV.
w skład którego wchodzą:
 Parter: sala kominkowa/ jadalnia oraz zaplecze gospodarcze- kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, łazienka.
Poddasze: 5 pokoi sypialnych dla gości, kuchnia, łazienka, korytarz.
Piwnica: pomieszczenia gospodarcze.

BUDYNEK STAJNI- o powierzchni  użytkowej 360 mkw, wybudowany w 1987r z cegły silikatowej z termoizolacją,  dachkonstrukcji drewnianej, ocieplony, kryty etenitem, okna drewniane i PCV, wrota drewniane i metalowe,  w budynku rozprowadzona instalacja elektryczna i wodociągowa, tyki wewnętrzne  cementowo- wapienne. Główną część obiektu stanowi pomieszczenie z korytarzem centralnym i dwoma rzędami boksów dla 30 koni, siodlarnia oraz łazienka wyposażona w kabinę prysznicową , umywalkę oraz wc.

BUDYNEK STAJNI Z GARAŻAMI - o powierzchni użytkowej 183,75 mkw, wybudowany w 1980r. z cegły silikatowej z termoizolacją, stropodach jednospadowy drewniany, w części stajennej ocieplony płytą OSB, kryty eternitem, okna PCV, bramy garażowe z blachy, w budynku rozprowadzona instalacja elektryczna i wodociągowa, tynki wewnętrzne cementowo-wapienne, posadzki betonowe.
W skład budynku wchodzą pomieszczenia garażowe z kanałem oraz 6 boksów dla koni.

BUDYNEK UJEŻDŻALNI - o powierzchni użytkowej 755,56 mkw, wybudowany w 2014r. z bloczków betonowych, dach pokryty blachą trapezową, więźba dachowa ze stalowej kratownicy, okna  PCV, w budynku rozprowadzona instalacja elektryczna i wodociągowa, tynki wewnętrzne cementowo- wapienne. Hala posiada specjalne podłoże gruntowe: trociny wymieszane z piaskiem płukanym i glinką.
Obiekt połączony jest z przyległą stajnią, posiada wyjście bezpośrednio na pole gdzie urządzony jest parkur ćwiczebny.

BUDYNEK GOSPODARCZY - o powierzchni użytkowej 34 mkw, wybudowany metodą tradycyjną z pustaków, dach pokryty eternitem.

DZIAŁKA - Działka o powierzchni 98 972 mkw, składająca się z 4 numerów ewidencyjnych tworzących całość w kształcie prostokąta o szerokości 80m oraz długości około 1km 100m, nieruchomość nie jest ogrodzona.
Grunt z ogromnym potencjałem, graniczy z rzeką Warta co sprzyja urządzeniu przystani kajakowej z grillem oraz altaną dla turystów, możliwość wykopania prywatnego stawu, zbudowania kilku domków letniskowych lub urządzeniu pola namiotowego, duża przestrzeń z niewielkimi enklawamistarych drzew zapewnia prywatność oraz ciszę i spokój. 


Nieruchomość z powodzeniem pełniła funkcję jeździeckiego ośrodka rekreacyjno - wypoczynkowego przez wiele lat, dlatego miejsce to idealnie nadaje się do prowadzenia pensjonatu, organizowania imprez firmowych, integracyjnych, kolonii, obozów sportowych a nawet na hotel dla zwierząt lub inną dowolną działalność.
Nieruchomość zlokalizowana jest na południowy wschód od Sieradza, w rejonie drogi asfaltowej - lokalnej prowadzącej z Sieradza do Burzenina, około 10km od Sieradza-  siedziby gminy, miasta powiatowego, które posiada pełne zaplecze handlowo- usługowe, oświatowe, ośrodki służby zdrowia, oraz w podobnej odległości  do Burzenina, gminy sąsiadującej w której znajduje się również pełne zaplecze hanlowo- usługowe.
Nieruchomość nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, położona jest na terenach rolnych z zabudową mieszkaniową.​​​​​​


Ta nieruchomość to fantastyczna inwestycja i zarabianie na swoich pasjach.
Więc jeśli chcesz prowadzić firmę w miejscu swojego zamieszkania i osobiście wszystkiego doglądać to tyle powinno wystarczyć byś sięgnął po telefon i umówił się na prezentację !!


 Posiadamy klucze do tej nieruchomości co umożliwi Ci obejrzenie jej w dogodnym dla Ciebie czasie !!
Również w weekendy i po godzinach pracy biura !!
UWAGA !

Każdy klient korzystający z naszych

usług może skorzystać z rabatów na

produkty oraz usługi naszych partnerów !!Dla osób zainteresowanych zakupem nieruchomości za naszym pośrednictwem mamy dobrą wiadomość !!
Współpracujemy z brokerem finansowym w zakresie kredytu hipotecznego.Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszam na prezentację !

KATARZYNA KOLANEK
www.sieradzkie-nieruchomosci.pl
biuro@sieradzkie-nieruchomosci.pl
tel: 535-007-174

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 22.10.2021 16:04
Wygasa za 24 dni
Rozpoczęcie: 17.08.2021, 08:33, zakończenie: 22.12.2021, 15:33

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Sieradzkie_Biuro

  535 [pokaż]

Lokalizacja

  • Borzewisko (gmina Sieradz)