Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dla DzieciLeżaki i huśtawki). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Huśtawka do kołyski Starlight Papasan

Cena: 300 zł / sztukę

Opis

cechy produktu
Wygodne i przytulne siedzisko papasan i podpórka pod głowę zapewniają komfort dla dziecka gdy kołysze się na boki lub przód do tyłu. Słodki, mały baldachim otacza dziecko i kołysze się wraz z ruchem kołyski, podczas gdy 8 zachwycających piosenek zapewnia rozrywkę. Dziecko może również oglądać gwiazdy unoszące się dookoła, wirujące nad głową. Wybierz jedną z wielu kojących piosenek i dźwięków, aby uspokoić swojego malucha. A za naciśnięciem przełącznika na baldachim wyświetla się magiczny pokaz gwiaździstego światła nocnego! Kołyska ma 6 kojących prędkości huśtania i 2-pozycyjne rozkładane siedzenie. Kontrola głośności.

W trybie baterii Fisher-Price® Starlight Papasan™ Cradle Swing wymaga 4 baterii alkalicznych „D” (LR20) (brak w zestawie). Cradle swing można podłączyć do dowolnego standardowego gniazdka ściennego za pomocą dołączonego zasilacza sieciowego.

Dwa kołysanie uspokajające dziecko: kołyska na boki lub tradycyjny kołysanie od głowy do palców
Sześć prędkości huśtania, 16 piosenek, kojące dźwięki natury
Zmotoryzowany telefon komórkowy z muzyką, pokazem gwiazd i miękkimi wiszącymi zabawkami
Dwupozycyjna regulacja odchylenia z 3 regulowanymi pozycjami siedziska: w prawo, w środku, w lewo
Łatwa konwersja do różnych pozycji — wystarczy nacisnąć przycisk i obrócić
Głębokie i przytulne siedzisko w stylu Papasan. Zdejmowany, nadający się do prania zagłówek i podkładka do siedzenia
Wyjmowana tacka z 2 drążkami do zabawy. Łatwy w montażu, z nogami, które można złożyć, aby umożliwić przenoszenie i przechowywanie z pokoju do pokoju .

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 16.08.2021 10:37
Wygasa za 1 miesiąc
Rozpoczęcie: 15.08.2021, 12:01, zakończenie: 26.02.2022, 02:49

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


MarianKoska

  739 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)