Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródArtykuły spożywcze). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Miód Akacjowy słoik 900ml 1,20kg

Oferta została wycofana przez użytkownika.Cena: 45 zł / słoik

Sprzedam MIÓD AKACJOWY ze zbiorów w czerwcu 2021 w słoiku 900ml o wadze min. 1,20kg.

UWAGA - Miodu akacjowego zostały ostatnie słoiki więc proszę pytać o dostępnosć

Odbiór osobisty miodów po uzgodnierniu telefonicznie - Sieradz, Boh Września 67/16

 

Miód akacjowy posiada walory charakterystyczne dla miodów jasnych, wiosennych. Podobnie jak miód rzepakowy, jest przede wszystkim cenną odżywką regeneracyjną w stanach wyczerpania fizycznego i umysłowego. Miód ten ze względu na bogactwo fruktozy (zwanej cukrem owocowym), jest przydatny u chorych z lekkimi postaciami cukrzycy (nie insulinozależnymi). Znajduje również zastosowanie w schorzeniach przewodu pokarmowego, między innymi w zaburzeniach trawiennych, stanach skurczowych i zapalnych żołądka i jelit, w nadmiernym wydzielaniu soku żołądkowego. Miód akacjowy ceniony jest również jako środek wspomagający leczenie schorzeń nerek i układu moczowego. Zalecany jest również w chorobach z przeziębienia.

Nasza rodzinna pasieka istnieje już ponad 50 lat. Pszczelarstwem zajmował się początkowo mój pradziadek, jego pasieka liczyła zaledwie kilka uli. Pszczelarstwem zaraził mojego tatę, nabył on pierwsze pszczoły mając zaledwie 11 lat. Kilka lat temu i ja postanowiłem zająć się prowadzeniem pasieki. Obecnie nasza pasieka liczy 80 pni pszczelich. Są one rozmieszczone są w różnych miejscach w okolicy Sieradza. Pozyskujemy i oferujemy klientom miód wielokwiatowy, rzepakowy, akacjowy, lipowy, spadziowy oraz pyłek pszczeli. Razem z tatą posiadamy wykształcenie pszczelarskie, ja – pszczelarz i technik pszczelarz, tata – pszczelarz. Mamy zarejestrowaną sprzedaż miodu i produktów pszczelich– nr 10145621, 10145636. Przy zamówieniu powyżej 5 słoikow miód dostarczam bezpłatnie na terenie Sieradza i bliskich okolic oraz w okolice Wróblewa.

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 02.08.2021, 20:28, zakończenie: 06.12.2021 20:46

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Bartosz

  667 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • Odbiór osobisty miodu - Sieradz, ul. Bohaterów Września 67/16 - po uzgodnieniu telefonicznie