Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródWyposażenieOgrzewanie i opał). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Pellet 6mm 1000kg 1tona 100 worków 10kg lazur

Oferta wygasła.Cena: 890 zł / sztukę

LAZURPELLET to niewielkie i jakże pachnące granulki, które powstają z tzw. odpadów drzewnych. Jedną z zalet naszego pelletu jest szeroka możliwość wykorzystania, ale również jego atrakcyjna cena. Na dzień dzisiejszy jest najkorzystniejszym paliwem grzewczym.

Cena brutto  za 1 tonę wynosi 890 zł ( 100 worków po 10 kg)

Pellet to przede wszystkim granulat, którego charakteryzuje niezwykle wysoka kaloryczność(wartość opałowa 17846 KJ/KG!), który produkowany jest dzięki czynnościom sprasowania pod wysokim ciśnieniem. Biorąc pod uwagę jego kaloryczność oraz ekologię, uważa się, iż bez wątpienia jest to paliwo przyszłości.

Zalety naszego pelletu:
-niski koszt ogrzewana
-brak emisji CO2 - 0%
-produkowany bez lepiszcza oraz substancji szkodliwych
-wytwarzane wyłącznie z naturalnych odnawialnych substancji
-mała wilgotność - 10%

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 21.07.2021, 10:32, zakończenie: 20.08.2021, 10:32

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


hipcia

  691 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)