Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

działka budowlana

Cena: 78 900 zł / działkę budowlaną
do negocjacji

Do sprzedania dwie działki w Rudzie gm. Sieradz (tworzące całość gospodarczą) z wydanymi warunkami zabudowy. Działki posiadają dostęp do wojewódzkiej drogi utwardzonej asfaltem oraz gminnej leśnej. Działki łącznie posiadają powierzchnię 8000 m2. Są w bardzo dobrej lokalizacji, niespełna 2 km od ul. Uniejowskiej w Sieradzu.

W otoczeniu działek lasy i tereny zadrzewione. Działki posiadają możliwość doprowadzenia energii elektrycznej, zaopatrzenie w wodę planowane jest z własnej studni głębinowej.

Wymiary dziełek (jako całości) to około: szerokość  od frontu drogi 96 m, głębokość 77 m.  

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 10.09.2021 09:58
Wygasa za 22 dni
Rozpoczęcie: 07.07.2021, 17:24, zakończenie: 10.10.2021, 09:57

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


przemekkk

  504 [pokaż]

Lokalizacja

  • Ruda (gmina Sieradz)