Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościMieszkaniaM5 (4 pokoje + kuchnia) i większe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Mieszkanie / dom blisko rynku w Sieradzu

Cena: 395 000 zł / mieszkanie
do negocjacji

Do sprzedania nieruchomość do remontu wraz z projektem aranżacji. Lokalizacja - Sieradz ul. Sukiennicza 11 (blisko Rynku). Aranżacja przewiduje uzyskanie dwóch odrębnych lokali mieszkalnych z osobnymi wejściami, ale można również zaaranżować jedno duże mieszkanie z użytkowym strychem. Łączna powierzchnia użytkowa około 150 m2. Do wykorzystania jest dodatkowo pomieszczenie piwniczne ok. 25 m2 (jako pomieszczenie techniczne; wymiennik ciepła, wodomierze, itp). Można do niego uzyskać niezależne wejście z zewnątrz budynku.

Jest również możliwość podwyższenia budynku o 1-2 kondygnacji (zgodnie z miejscowym planem).

Cena do negocjacji

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 11.09.2021 09:49
Wygasa za 1 dzień
Rozpoczęcie: 06.07.2021, 16:46, zakończenie: 07.12.2021, 19:13

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Tomasz_R

  737 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)