Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca sezonowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Praca sezonowa na produkcji dla studentów

Oferta wycofana (nieaktualna)!

SP Medical Sp. z o.o.

Firma SP Medical sp. z o.o. zatrudni na wakacje osoby pełnoletnie ze statusem studenta (obowiązkowe zaświadczenie z uczelni) na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Sieradz

Region: łódzkie

Główne zadania i wymagania:

• Montaż sprzętu medycznego

• Zdolności manualne

• Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

Stawka za godzinę 18,30 brutto

CV wraz z klauzulą zamieszczoną na dole ogłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy:

b.kopka@sp-medical.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami

* Prosimy o zapoznanie się z informacją:

Administratorem Twoich danych osobowych jest SP MEDICAL Sp. z o.o. z siedzibą w Zduńskiej Woli, ul. Ceramiczna 2

· Dane są przetwarzane przez SP Medical Sp. z o.o. ul. Ceramiczna 2;98-220 Zduńska Wola w zbiorze osób ubiegających się o pracę dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2018 r., poz. 1000.).

· Dane osobowe wskazane w kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

· Pozostałe dane np. wizerunek przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, którą wyraziłeś/wyraziłaś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne.

· Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak dane te są potrzebne do prawidłowego realizowania wszelkich czynności związanych z ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem.

· Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu na okres 3 miesięcy od momentu zakończenia procesu rekrutacji oraz na okres 6 miesięcy na potrzeby innych rekrutacji.

· Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania ich usunięcia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, cofnięcie zgody ich przetwarzania.

· Nie przekazujemy twoich danych osobowych poza Europejski System Gospodarczy.

· W razie pytań możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: iod(małpa)sp-group.pl

Jednocześnie informujemy, iż rozpatrywane będą jedynie aplikacje zawierające poniższą klauzulę:

 Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10.05.2018r. (Dz. U. 2018 r. poz. 1000) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji obecnej a także przyszłych rekrutacji w SP Medical Sp. z o.o.”

Rozpoczęcie: 30.06.2021, 13:01, zakończenie: 07.09.2021 15:47

bkopka

 438 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)