Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Działka w Miedźnie

Cena: 280 000 zł / działkę budowlaną

Działka w Miedźnie gmina Warta o powierzchni 60 arów.

Parcela jest porośnięta drzewami (samosiejka) oraz posiada dojazd drogą żwirową (ok 20 m z drogi asfaltowej).
Działka ma kształt trapezu.

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Miedźno 
położonej ok. 13 km od Sieradza. Najbliższa szkoła podstawowa znajduje się w oddalonej o 3 km Rososzycy, a szkoły średnie są w Sieradzu oraz Warcie.


Możliwość podziału na mniejsze działki.

Numer w naszej bazie: DAGY061

Każdy klient Metrohouse po zakupie nieruchomości dostaje 10%-owy bon rabatowy na zakupy w Leroy Merlin, w internetowym sklepie meblowym Selsey.pl oraz na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych firmy Adox Energy! Dodatkowo kupon oferujący do 20% zniżki na usługi drukarni Printed.com.pl

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 29.06.2021 15:56
Wygasa za 19 dni
Rozpoczęcie: 29.06.2021, 15:56, zakończenie: 15.12.2021, 16:55

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Metrohouse_Sieradz

  531 [pokaż]

Lokalizacja

  • Miedźno (gmina Warta)

Informacje dodatkowe

  • Numer w naszej bazie: DAGY061