Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródNarzędziaPiły, przecinarki i krajzegi). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

piła krajzega - mocna

Oferta wygasła.Cena: 1 000 zł / sztukę

Do sprzedania piła krajzega - własnej produkcji - mocna konstrukcja z ceowników gorącowalcowanych, solidny wałek, silnik 7kW z włącznikiem gwiazda-trójkąt (silnika nie ma na zdjęciach). W latach '80 cięliśmy na niej podkłady kolejowe. Trzeba zrobić nowy blat stołu piły, ten co był (z grubej sklejki) nie przetrwał próby czasu oraz kupić nowe paski klinowe też pokonał je czas. Ale jak już to zostanie wymienione będzie służyć jeszcze dzisięciolecia. 

Zainteresowanych proszę dzwonić na nr 799 109 104, gdybym nie odbierał proszę o sms-a z info o co chodzi - oddzwonię. 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 28.06.2021, 19:55, zakończenie: 11.10.2021, 20:11

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


leszek44

  799 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)