Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem lokali użytkowych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Lokal handlowo-usługowy

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o pow. 161,9 m2 zlokalizowany w Sieradzu na skrzyżowaniu ulic Zagłoby i Chodkiewicza osiedle Hetmańskie. Lokal znajduje się na parterze z możliwością wydzielenia dwóch niezależnych lokali z osobnymi wejściami, lokal nr 1 - 85,77m2, lokal nr 2 - 58,64 m2. Lokal do adaptacji na dowolną działalność, zostanie dostosowany na potrzeby Najemcy, możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb, możliwość wydzielenia pomieszczeń gospodarczych, zaplacza oraz pomieszczeń sanitarnych w dowolnej konfiguracji.

Elementy wykończenia lokalu: nowa instalacja elektryczna, wod-kan, centralnego ogrzewania (ogrzewanie podłogowe), instalacja gazowa, tynki knauf diamant, nowe okna system KBE (3 szyby), podłogi przygotowane pod dowolne wykończenie.

Lokal wyposażony we wszystkie media: woda, prąd, kanalizacja, gaz ziemny, Internet – światłowód.

Cena wynajmu: 35 zł m2

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 11.06.2021 21:42
Wygasa za 22 dni
Rozpoczęcie: 11.06.2021, 21:37, zakończenie: 12.10.2021, 17:30

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


robertsieradz

  500 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)