Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiGrunty rolne). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Działka oraz budynek z końca XIX wieku

Cena: 200 000 zł / działkę rolną
do negocjacji

Na sprzedaż budynek z drugiej połowy XIX wieku położony w miejscowości Garbów.

Stary spichlerz dworski wykonany z pięknej czerwonej cegły, dwu kondygnacyjny o powierzchni ponad 200m2. Budynek wymaga gruntownego remontu lub rozbiórki.

Obiekt mieści się na działce o powierzchni prawie 16 arów w kształcie trapezu. Rosną na niej drzewa oraz krzewy, które można wyciąć lub zostawić wedle własnego uznania.
Media w drodze.

Cena do negocjacji.

Nieruchomość nie jest objęta ewidencją zabytków.

Numer oferty w naszej bazie: SELA250


Każdy klient Metrohouse po zakupie nieruchomości dostaje 10%-owy bon rabatowy na zakupy w Leroy Merlin oraz na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych firmy Adox Energy!


Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 23.07.2021 16:00
Wygasa za 25 dni
Rozpoczęcie: 25.05.2021, 15:30, zakończenie: 13.10.2021, 09:43

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Metrohouse_Sieradz

  531 [pokaż]

Lokalizacja

  • Garbów (gmina Błaszki)

Informacje dodatkowe

  • Nieruchomość nie jest objęta ewidencją zabytków. Numer oferty w naszej bazie: SELA250