Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemRozrywka, kultura i sztuka). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Warsztaty urodzinowe w lokalu

Jesteście gotowi na prawdziwą petardę? Podjęliśmy współpracę z najlepszą lodziarnią w mieście @Lodówka, aby móc zorganizować dla Was jeszcze lepsze przyjęcie Co to dla Was oznacza? 

Jeśli nie masz miejsca lub nie chcesz organizować przyjęcia urodzinowego dla swojego dziecka w domu, zorganizujemy najlepsze  warsztaty urodzinowe w lokalu Lodówka, tuż przy Rynku w Sieradzu. 

Możliwość wynajęcia samej sali, pod warsztaty, gdzie rodzice przygotują przekąski lub opcja premium z przepysznymi pankejkami, lemoniadą i lodami z oferty Lodówki.  

‍♀️Oferujemy bogaty pakiet warsztatów dla dzieci jak: magnesomania, obrazki z koralików Pearl, Slime&Fluffy, PlayMais, Gipsowanka! Możliwość rozszerzenia oferty o dodatkowe animacje, malowanie twarzy, modelowanie balonów, tatuaże brokatowe, maskotki XXL, czy Piniaty! 

❗➡️ Z nami nie ma czasu na nudę! Zapytaj o dostępny termin już dziś! ⬅️❗

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 14.06.2021 14:32
Wygasa za 3 dni
Rozpoczęcie: 12.05.2021, 11:26, zakończenie: 26.09.2021, 14:08

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


1512

  517 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)