Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zatrudnimy hydraulika

Firma zatrudni hydraulików z doświadczeniem min. 3 lata przy montażu instalacji wod-kan, CO. Mile widziana znajomość dostępnych na rynku producentów systemów.

Od kandydata oczekujemy zaangażowania, dyspozycyjności, gotowości do pracy w delegacji, umiejętności pracy w grupie, wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy stałe zatrudnienie, pełne wyposażenie stanowiska pracy, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia.

Prosimy o kontakt pod nr tel: 504 117 733

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Wygasa za 5 dni
Rozpoczęcie: 21.04.2021, 13:13, zakończenie: 21.05.2021, 13:13

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Tomasz_R

  504 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)