Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

BUDOWLANA o pow. 1100 m2 w Kłocku

Oferta została wycofana przez użytkownika.Cena: 56 000 zł / działkę budowlaną

  DZIAŁKA BUDOWLANA w Kłocku o pow. 1100 m2


Nieruchomość w kształcie prostokąta o nr ewidencyjnym 1543 i pow. 1100 m2  posiada głębokość 25 m i szerokość frontową  44 m.  
Jest jedną z pięciu działek pośród obszaru, dla którego zostały wydane warunki zabudowy na budowę pięciu domów mieszkalnych wraz z niezbędną infrastrukturą.

mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2
.html?locale=pl&gui=new&sessionID=5156788       /kopiuj cały link/

Wzdłuż całego obszaru  została wytyczona droga wewnętrzna na końcu zakończona "łopatką", która stanowi bezpośredni dostęp do wszystkich działek i która jest aktualnie utwardzana przez właściciela.
Nabywca każdej z działek uzyskuje także udział w drodze (działka nr 1539).

Prostopadle do terenu nieruchomości w drodze gminnej przebiega sieć wodociągowa oraz sieć energetyczna do przyłącza których uprawnia  Decyzja o WZ.

Obszar wśród luźnej zabudowy mieszkaniowej, wyjątkowo spokojny i zielony.
Do ścisłego centrum Sieradza zaledwie 5 km.

Polecam i zapraszam na prezentację!

BEST HOME NIERUCHOMOŚCI Barbara Grabia
nr lic. zaw. 13586
Sieradz, ul. Sarańska 5 pok. 102
tel: 502 554 636
barbaragrabia@onet.eu


bhnsieradz.realo.pl


Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i następnych oraz 71 Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości zostały podane  przez właściciela nieruchomości i stanowią zaproszenie do rokowań.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 29.03.2021, 15:28, zakończenie: 28.06.2021 14:59

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


BESTHOME

  502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Kłocko (gmina Sieradz)